Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
pacat ca am pierdut...
MesajTrimis: Joi, 02 Noi 2006, 10:45 am Go top: pacat ca am pierdut... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Olaroiu: "Pacat ca am pierdut astfel, dar este bine ca am aratat o alta fata"


Olaroiu: "Nu sunt multe lucruri de spus dupa un astfel de meci, dar cred ca am oferit o alta imagine fata de meciul de la Bucuresti. Am fost mult mai ofesnivi, am stapânit jocul în prima repriza, în care am avut multe ocazii, dar am pierdut din cauza unei greseli. Jucatorii mei au facut un meci bun si merita numai felicitari. Nu are importanta cine este vinovat la faza golului. Acum, trebuie sa ne concentram asupra calificarii în Cupa UEFA".

Tehnicianul Stelei a mentionat ca Banel Nicolita, autorul autogolului din meciul cu Real Madrid, a fost extrem de afectat dupa meci. "Nicolita era foarte afectat la vestiare, dar el este un tânar jucator de care noi avem nevoie. Coechipierii trebuie sa-l ajute sa uite acest meci", a spus antrenorul.

Cosmin Olaroiu s-a aratat impresionat de atmosfera de pe stadionul Santiago Bernabeu, unde au fost prezenti peste 15.000 de români. "Suporterii au fost fantastici, chiar si pentru cei de la Real Madrid a fost o surpriza. S-a dovedit înca o data ca Steaua este o echipa iubita. Dar, în aceasta seara a fost multa nesansa, pentru ca jucatorii mei au intrat cu mai mult curaj si determinare. Am jucat la victorie, asa cum jucam întotdeauna", a spus Olaroiu.

Olaroiu a comentat, de asemenea, speculatiile privind portarul ce va fi adus la Steaua. "S-a vorbit de Marek Cech, de la Liberec, dar acesta nu ar putea juca pentru noi în cupele europene, deci nu se pune problema. Este adevarat ca am primit un sms de la un impresar cu numele a patru portari, însa daca asta înseamna a propune jucatori, înseamna ca nu sunt eu pus la punct cu aceste lucruri. Vom vedea în iarna ce masuri vom lua. Cornel Cernea are o sansa si normal ca exista presiune la nivelul acesta", a spus antrenorul echipei Steaua.

Steaua a pierdut, cu scorul de 0-1, meciul cu Real Madrid, în urma autogolului lui Banel Nicolita si a fost eliminata din Liga Campionilor.



nu prea le am cu fotbalul si nici nu tin cu steaua, dar meciul de aseara mi-a placut super mult Smile meritau macar un egal....

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 02 Noi 2006, 10:50 am Go top: pacat ca am pierdut... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Capello: ''Am învins cu un gol fãcut cadou de Steaua''
Antrenorul lui Real Madrid, Fabio Capello, a recunoscut cã echipa sa a câºtigat cu noroc partida cu Steaua, fãcând referire la autogolul înscris de Nicoliþã.
Capello a amintit însã ºi de ratarea monumentalã a lui Helguera ºi de penalty-ul irosit de Van Nisterlooy.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 18 Aug 2012, 11:48 am Go top: pacat ca am pierdut... Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Ce meci nebun a fost atunci si cat tam-tam s-a facut pe seama lui Banel dupa acel tontogol:))

_________________
In timpul liber, gatesc pentru FoodArt.ro
Vezi profilul utilizatorului

pacat ca am pierdut...
 Pagina de start a forumului Club Z » Sport
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara