Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

v-ati casatori cu un partener care are cu 30 de ani mai mult?
da
8%
 8%  [ 1 ]
nu
83%
 83%  [ 10 ]
poate doar pentru bani
8%
 8%  [ 1 ]
Voturi totale : 12


monica si irinel - voi c ziceti?
MesajTrimis: Dum, 23 Iul 2006, 9:19 am Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Ultima ora: La miezul noptii miri i-au lasat cu gurile cascate pe invitati. Monica Columbeanu este insarcinata si a prezentat nuntasilor testul de sarcina.
Ieri, Irinel a izbucnit in plans la nunta sa. "Te rog, Iri, nu plange acum!", l-a imbarbatat sotia lui. "Cei doi simbolizeaza un mit, povestea lui Fat-Frumos si a Ilenei Cosanzeana sau a Cenusaresei", spune psihologul Bogdan Lucaciu.

Proaspat casatorit, Iri devine tatic

http://www.evz.ro/article.php?artid=266175

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 24 Iul 2006, 1:27 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




desteapta fetita... Ganditor

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 24 Iul 2006, 9:49 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Bravo Monica!!! - partida buna !!!


__________


Btw: am votat nu desi nu sunt sigur pe mine (e tentanta si ultima optiune Ganditor )

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 25 Iul 2006, 2:11 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda...acum depinde cat e de norocoasa...eu una nu m-as marita pentru bani.iar daca ea asta a facut:pentru bani s-a maritat,sincer nu cred k va dura prea mult relatia lor Confused oameni&oameni...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 27 Iul 2006, 7:16 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




pai normal ca nu va dura prea mult relatia lor, cat sa mai si traiasca bietu' om ?! he he he

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 28 Iul 2006, 2:06 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda...si parca vad ca nu va scapa ea prea curand de el Laughing daca ar fi la o adik',pentru ca asa se intampla m Razz ereu..las,sa fie ei fericiti,nu stim noi ce e in inimile lor

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 31 Iul 2006, 1:07 am Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




eu as zice ca e destul de desteapta fata...adica:l-a convins pe irinel sa se casatoreasca,urmeaza copilul,divortul,partajul si poate o "mica" penise alimentara Wink Evil ..n-am dreptate?

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 31 Iul 2006, 1:04 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda oana...s-ar putea sa ai dreptate aici pentru ca,in majoritatea cazurilor,cam asa se intampla... Ganditor ,din pacate

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 28 Ian 2007, 10:00 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




monica a nascut o fetita de curand, si daaaaaaa, vrea sa mai faca unul fff curand, ca sa ii dea pe amandoi l;a scoala in acelasi an!!! sa fie practic gemeni!! pentru a-si realiza acest vis, ea nu o sa alapteze acest copil pe cale naturala(nu stiu care e faza, asa am citit pe undeva dar nu mai stiu pe unde, ca sa va arat si voua) Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 12:16 am Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Si uite ca trecu timpul si avu loc si botezul si ziua lu' Iri...cu costurile estimate: 200.000 de euro.


Citat:
In momentul scaldarii sale in cristelnita aurita - care o va inlocui pe cea veche a bisericii [numai ca preotul nu a fost de acord Evil ]– micuta Irina va purta o pereche de chilotei albi din lycra, ce vor avea pe ambele parti imprimeuri cu fluturi realizati din cristale Swarovski [si nici cu acest lucru nu a fost de acord preotul...si bineinteles ca botezul a decurs cum a vrut el Very Happy ]. Dupa momentul botezului, Irina va purta o pereche de chilotei bufanti din shautung natural, acoperiti de o dantela frantuzeasca in valoare de 500 euro metrul, peste care au fost aplicate 380 de cristale Swarovski, aplicatii ce urmeaza modelul dantelei. „Pentru tot trusoul fetitei, am aplicat aproape 3.000 de cristale Swarovski“, a declarat Botezatu, care e mandru ca poate face cadou un asemenea trusou. „N-am vrut sa iau bani. Mie-mi plac foarte mult copiii, imi place foarte mult Irina, si am vrut ca acesta sa fie cadoul meu“, a incheiat el.


Citat:
Fata patronului Mobexpert a reusit sa satisfaca toate capriciile familiei Columbeanu, ocupandu-se personal de toate detaliile: flori aduse din Olanda si Thailanda, vesela si scaune din America si un meniu pe masura, care are la baza retete practicate de restaurantul lui Robert de Niro.


Citat:
Pentru a ajunge la locul petrecerii, cei aproximativ 200 de invitati, vor parcurge aleea de la intrare care va fi marcata de 12 copaci pe crengile carora se vor agata sute de luminari si flori. Gradina si pontonul resedintei Columbeanu vor fi decorate in alb-roz, cu multe aranjamentele florale, compuse in mare parte din trandafiri, ce vor fi aduse din Thailanda si O.landa.Chiar si vesela este unicat - farfurii din cristal cu banda argintata, care se asorteaza cu paharele - fiind comandata in Italia, special pentru acest eveniment. Si scaunele sint o premiera pentru România. Ele poarta marca Chiavari Chairs si sint aduse tocmai din America.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 9:41 am Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Doamne....sincer,mi se pare o mare prostie toate astea...nu inteleg de ce complica asa un asemenea eveniment...oamenii astia chiar nu au ce face cu banii?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 4:52 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




se pare ca nu Rolling Eyes

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 9:36 pm Go top: monica si irinel - voi c ziceti? Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




200.000 euro?? pfoai...o fi ea Irina by Monica&Irinel...dar e o exagerare prosteasca ce au facut dintr-un botez...
Vezi profilul utilizatorului

monica si irinel - voi c ziceti?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara