Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
What about Michael Jackson
MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 12:59 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Stiu ca in prezent Jacko nu mai este ce a fost, dar a fost cineva, candva.. Oricum, mie mi a placut si imi place in continuare muzica lui... voi ce ziceti? Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 1:13 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu sunt doar curios daca da faliment sau nu, si mai ales ce pret mai au drepturile de autor de la Sony Music Ganditor

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 5:18 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




daca s ar mai chibzui si el, cred ca nu s ar ajunge pana acolo.. totusi el detine drepturile de autor ale formatiei beatlea, care cred ca ii aduc milioane de dolari... poate din alea sa traiasca toata viata... totusi, neverland ul cred ca nu o sa si mai permita sa l intretina...

voi ce credeti, este pedofil, au ba???

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 5:23 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Inclin sa cred ca este pedofil. Desi nu sunt convins 100%. Si Neverland-ul e ca si pierdut, ramne de vazut daca isi va vinde drepturile de autor pe care le are pentru a plati datoriile Ganditor

Am auzit ca pregateste acum un nou album cu nume mari din muzica internationala. Poate se scoate cu asta si iese din incurcaturi, ca rusinea oricum nu o mai poate spala.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 6:07 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




mda, asa este, am auyit si eu ca pregateste un album, la care o sa contribuie si r kellz, despre care exista banuieli ca ar fi avut relatii sexuale cu minori.. cine se aseamana se aduna..

sunt convinsa ca totusi, niciodata jacko nu va mai fi ce a fost.. si mi pare rau pentru asta...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Parerea mea despre Michael Jackson? E cam "dus"!
MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 9:28 am Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Mai, din cate stiu eu Michael Jackson e cam falit, pe bune. Asta pentru ca si-a angajat contabili "buni" care l-au cam pradat de toti banii. S-a trezit dintr-o data ca nu mai are nimic, din toata averea lui ce se credea colosala. Pe de o parte fiscul isi cerea datoriile neplatite catre stat, iar pe de alta il pradau angajatii lui. Si asa a ajuns bietul Michael la faliment(s-ar zvoni chiar ca l-ar paste inchisoarea pentru neplata unor impozite). De revenit, pare-mi-se ca nu prea o sa isi mai revina. Pentru ca, desi a scos pe piata, la vremea lui, niste mega-hituri, nu stiu cati ar mai cumpara acum piese scoase de Michael, pentru ca, dupa parerea mea, Michael Jackson a fost un super-star! Voi...ce parere aveti?

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 8:25 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




adevaratii fani cred ca o sa cumpere mereu albumele lui!! oamenii .... mai mult fetele care lesinau pe la concerte in mod sigur le cumpara... ultimul lui album, invincible a fost un total esec, poate pentru ca s a bazat in mod special pe piese lente, piese care nu prea mai prind acum!! nu stiu ce o sa se intample cu el, si sper sa si revina, pentru ca el chiar a insemnat ceva in muzica!! poate ca a fost prea excentric?? nu stiu asta!!! practic si madonna este o artista care s a lansat cam in aceeasi perioada cu jacko.. ea inca mai este sus.. si nu putem spune ca s a conformat tendintelor vremii... prbabil ca ea a tratat altfel succesul, a stiut sa se mentina cu picioarele pe pamant... lucru pe care nu il pot spune si despre michael jackson

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 8:41 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
a... si madonna este o artista care s a lansat cam in aceeasi perioada cu jacko.. ea inca mai este sus.. si nu putem spune ca s a conformat tendintelor vremii... prbabil ca ea a tratat altfel succesul, a stiut sa se mentina cu picioarele pe pamant... lucru pe care nu il pot spune si despre michael jackson


asta cam asa e

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

:)
MesajTrimis: Joi, 25 Mai 2006, 12:33 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
djmihuboy
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 3
Locație: Timisora




eu zic k muzica lu' Michael este inca ascultata mie imi place foarte mult . SI chiar daca este pedofil, ce aveti cu omu ??? Ce luxian tie nu iti plac fetele de 15-16-17 ani alea bune , ha Wink , asa si lui , la varsta lui vrea ceva prospatura Razz hai papa, ne mai auzim

_________________
intrati si pe forumul meu daca vreti http://www.mihu4love.3xforum.ro/
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Mai 2006, 12:41 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Prospatura prospatura, dar baieti mai, si cand te gandesti ca au fost luati mai mult cu "japca" Ganditor nu cred ca e asa normal pe cat crezi tu

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 2:23 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




in primul rand, nu prea stiu cat este de adevarat.. dar ma rog.. a fost gasit nevinovat.. hotul neprins e negustor curat... asa caaa... ar trebui mai intai sa ii analizam muzica, si nu relatiile lui cu boracei!! :p

in fine, am citit azi in compact ca michael jackson vrea sa se mute in anglia pentru ca ii plac foarte mult fanii englezi, si in plus vrea sa construiasca si acolo un nou neverland.. eu sper sa aiba bani!! Cool

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 2:28 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




bafta lui si spor la construit Cool

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 2:33 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Luxian a scris:
bafta lui si spor la construit Cool


parca il vad carand galeti cu mortar... si ii pica nasul in ele!!! Laughing Laughing Laughing
am fost rea la asta... Ops

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 2:41 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




claaaaaar Da da


dar nu se pune he he he

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

:)
MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 4:02 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
djmihuboy
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 3
Locație: Timisora




in primul rand, nu prea stiu cat este de adevarat.. dar ma rog.. a fost gasit nevinovat.. hotul neprins e negustor curat...

a naiba literatura Crying or Very sad Laughing oricum lasa k e bine , Wink

_________________
intrati si pe forumul meu daca vreti http://www.mihu4love.3xforum.ro/
Vezi profilul utilizatorului

Re: :)
MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 4:46 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




djmihuboy a scris:
in primul rand, nu prea stiu cat este de adevarat.. dar ma rog.. a fost gasit nevinovat.. hotul neprins e negustor curat...

a naiba literatura Crying or Very sad Laughing oricum lasa k e bine , Wink


inventez expresii.. e vreo pb??? ca o fi curat, ca o fi cinstit.. asta este!!
in cazul de fata cei doi termeni sunt sinonimi.. asa ca nu cred ca trebuia sa te dai rotund!!! puteai sa o spui frumos, nu sa ma iei cu peiorative din astea ieftine!!

si acum ca sa fiu la subiect, ca ma certa baietii, jacko e tare Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 3:21 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




nenea Jako a facut muzica buna la viata lui...iar acum spera sa aiba succesul de altadata,desi..m-as mira..in orice caz..cel mai bun lucru pe care l-ar putea face (in afara de muzica) este sa incerce sa evite sa faca videoclipuri(cel putin cele in care vrea sa apara el)..nu de alta dar sperie publicul cu fatza aia...pacat..ca-i statea bine asa negru cum era Very Happy ...na ca am fo' rautacioasa Evil

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

?
MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 4:00 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




bv onutza...asa te vreau...in cazul unora,nu strik putina rautate..din partea noastra...pt k merita...indiferent de succesul pe care-l va avea de-acum inainte(asta in cazul k va avea sanse:) Hidos ...nu poate sa-si stearga"cu buretele" TRECUTUL...si eu cred ca e vinovat...dar banii,"ochiul dracului",rezolva
totul...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 5:10 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




da..deci in viata fiecarui artist exista un moment in care tre' sa-si dea seama ca frumoasa (sau nu)cariera s-a incheiat...dar se pare ca unii u stiu sa zica "stop Exclamation " cum este michael care inca spera sa faca treaba buna...desi unele chestii nu se uita repede,fie ele adevarate sau false.. Very Happy

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 6:26 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu stiu cati bani a avut el sa plateasca completul de judecata, si cine s ar risca in halul asta, ca la un proces atat de mediatizat sa primeasca mita... probabil ca nu au foste destule probe, asa mai merge, sau poate au fost influentati de numele sau, nu de bani, asta chiar nu cred!! in ceea ce priveste aspectul sau, cred din nefericire aveti dreptate, traim intr-o lume in care primeaza aspectul fizic si mai apoi vine si talentul muzical (daca mai vine)

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

hm
MesajTrimis: Sâm, 03 Iun 2006, 10:59 am Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




ba,eu imi sustin si ideea cu bani...ce nu poti face daca ai bani?!ohooo...poate au avut ei grija sa nu se gaseasca destule probe...se poate insa sa ma si insel...nici nu are rost sa mai disecam problema cu vinovatia lui...e cineva Sus care are grija de asta...iar de infatisarea lui,ce sa-i facem?fiecare e responsabil de el insusi...daca lui ii place...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 04 Iun 2006, 9:39 am Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




bine, ba!!!!!!!!!!!! :x

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 04 Iun 2006, 6:01 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




eh...daca nu va bateti tot degeaba:D....glumeam Evil

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 04 Iun 2006, 10:16 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu merita sa ne batem doar pt atata lucru Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 11 Iun 2006, 10:19 pm Go top: What about Michael Jackson Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




bine gandit Razz

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

What about Michael Jackson
 Pagina de start a forumului Club Z » Genuri si stiluri muzicale
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 2  
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara