Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

Michael Jackson traieste?
nu
100%
 100%  [ 7 ]
da
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 7


Senzational ! Michael Jackson nu a murit?
MesajTrimis: Mie, 12 Aug 2009, 2:02 am Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
absolutep0wer
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Apr/2009
Mesaje: 5




Circula pe net tot felul de zvonuri cum ca Michael nu ar fi murit si ca totul ar fi fost o inscenare,cea mai mare a tuturor timpurilor si ca si-ar pregati revenirea..Mie mi-e greu sa cred,dar as vrea sa stiu ce cred si ceilalti membri.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 12 Aug 2009, 7:26 am Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu zic ca a murit. Ucis, ma bine zis Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 12 Aug 2009, 10:33 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Mi se pare aproape imposibil sa mai fie in viata...dupa cat de multe lucruri s-au intamplat de la moartea lui...funeraliile lui au fost impresionante, toate deciziile tribunalului privind custodia copiilor si administrarea averii...e prea mult.
Oricum, daca...doar daca ar fi sa ne punem problema ca totul e o inscenare...asta nu e pentru a-si face o revenire in forta (sa fim seriosi, nu ar fi avut nevoie de asa ceva, publicul il idolatriza deja)...eventual pentru a se feri el de lumea mondena, si pentru a se linisti.
Dar, cel mai probabil, acum e mai linistit ca niciodata ...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 09 Iul 2010, 11:43 am Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
iuliana_masaj
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 07/Iul/2010
Mesaje: 3




Dupa atatea operatii estetice...descompuneri, credeti ca mai este in viata...acu' i-a aparut clona oficiala...Ma scarbeste subiectul de acum'!!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 09 Aug 2012, 4:40 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
stefany
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 09/Aug/2012
Mesaje: 6




Nu a murit MJ. Nu a murit nici Ceausescu, nu a murit nici Elvis..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 09 Aug 2012, 11:52 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




S-a facut atat tam-tam in legatura cu acest subiect si deja mi se face sila sa mai vad astfel de lucruri..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 27 Aug 2012, 1:27 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
Milena
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Aug/2012
Mesaje: 3




eu la inceput am crezut ca e o farsa cand au zis astia ca a murit si chiar mi-ar placea sa traiasca
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 24 Sep 2012, 5:50 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
mirel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Aug/2012
Mesaje: 6




E pacat ca a murit, insa gata! O sa o ia lumea razna daca se mai discuta pe tema asta mult..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 01 Oct 2012, 1:17 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
plump1
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2012
Mesaje: 25
Locație: bucuresti




topicul asta incepe sa semene cat mai mult cu cazul elodia:)))))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 26 Ian 2013, 4:18 pm Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
calatorul
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Ian/2013
Mesaje: 19




A murit mai mult ca sigur, cei care spun asta o spun poate sa ii faca reclama, publicitate in continuare, dar nu are nevoie pentru ca el exista inca in inimile celor care ii ascultau muzica si care il stiau, asa ca R.I.P. M.J. Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 25 Mar 2013, 11:12 am Go top: Senzational ! Michael Jackson nu a murit? Răspunde cu citat (quote)
abcman
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 22
Locație: Bucuresti




Senzational frate, ce stire.., hai las-o incolo, auzi nu a murit, nu spun ca e imposibil dar pana nu vad cu ochii mei si nu vad ca apare la tv sau in viata reala e mort si asa va ramane, pacat pentru ca s-a dus dintre noi mult prea devreme..R.I.P.!!!
Vezi profilul utilizatorului

Senzational ! Michael Jackson nu a murit?
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara