Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Mie, 02 Mai 2012, 11:48 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Andra01
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Mai/2012
Mesaje: 5




Am ras de ma dor falcile ))) f tare
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:22 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
zisel21
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 4




O tipa buna urca in tramvai, 3-4 smecherasi in spate... Se sfatuiesc ei acolo, si intr-un final pleaca unu spre ea:
- Domnisoara, uite 5 RON pentru minunata priveliste pe care ne-ai oferit-o. Tipa ia banii, ii pune in portofel si zice :
- Stai, uite 2 RON rest... pentru handicapati am reducere.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:23 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bancuri
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 7




zisel21 a scris:
O tipa buna urca in tramvai, 3-4 smecherasi in spate... Se sfatuiesc ei acolo, si intr-un final pleaca unu spre ea:
- Domnisoara, uite 5 RON pentru minunata priveliste pe care ne-ai oferit-o. Tipa ia banii, ii pune in portofel si zice :
- Stai, uite 2 RON rest... pentru handicapati am reducere.


PREA TARE )))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:23 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
zisel21
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 4




Un roman revenit in tara dupa 20 de ani se decide sa mearga la localul lui preferat sa manance.
Intra in local, se aseaza, iar chelnerul vrea sa ii dea meniul dar romanul il opreste.
Ia lingura si o miroase, apoi zice:
-Specialitatea pentru felul 1 este ciorba de burta de vita cu cartofi.
-De unde ati stiut? intreaba chelnerul.
-Se simte pe lingura. As dori o portie daca se poate.
-Imediat. Dupa ce serveste felul 1 chelnerul vrea sa ii dea meniul pentru felul 2. Ca si data trecuta romanul nostru il opreste. Ia furculita si o miroase,apoi zice:
-Specialitatea de azi pentru felul 2 sunt sarmalutele cu cartofi si friptura.
-De unde ati stiut?
-Am simtit pe lingura. As dori o portie daca se poate.
-Imediat. Chelnerul, surprins si in acelasi timp nervos de roman ia o lingurita si i-o baga la bucatareasa Lenuta in chiloti.
Apoi merge la masa romanului nostru si vrea sa ii dea meniul pentru desert dar si de aceasta data il opreste.
Ia lingurita si o miroase si zice foarte surprins:
-Lenuta mai lucreaza aici?!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:23 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bancuri
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 7




Un tigan conducea Mertzanu' si deodata face pana de cauciuc.
Se da jos din masina sa schimbe roata.

Un alt tigan apare si il intreaba:
- Ce faci aici, mancati-as?
- Pai, scot roata.
Atunci al doilea tigan sparge parbrizul si spune satisfacut:
- Gata frate, eu iau casetofonul.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:24 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bancuri
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 7




Un politist merge la sectie gol pusca, noaptea tarziu. Intra in sectie si fiind recunoscut de colegul de serviciu, acesta il intreaba:
-De ce ai venit la ora asta tarzie si si gol pusca?
Cel in cauza incepe si ii explica cum a ajuns in situatia respectiva:
-Eram la o petrecere mai intima si s-a propus un nou joc si anume se stingea lumina de trei ori si se dadea un ordin. S-a stins lumina si s-a dat ordinul: "Toate femeile sa se dezbrace", s-a aprins lumina si fiecare femeie era dezbracata. S-a stins lumina din nou si ordinul a fost "Toti barbatii sa se dezbrace", s-a aprins lumina toti eram dezbracati si jocul continua. S-a mai stins lumina odata si ordinul a fost:
"Acum la treaba" si ....
-Si ...? (intreaba colegul)
La care politistul gol pusca:
-Pai iata-ma, am venit la treaba!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:24 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bancuri
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 7




Unul mai jerpelit intra intr-o banca. La ghiseu, ii zice fetei:
- Duduie, vreau sa depun niste cacati de bani in cacatul vostru de banca!
- Domnule, in banca noastra, noi nu permitem asemenea vocabular. Il chem pe sefu'.
- Care-i problema, domnule? intreaba sefu'.
- I-am zis duduii ca vreau sa depun niste cacati de bani în cacatul vostru de banca!
- Despre ce suma-i vorba ?
- A, un c***t de vreo doua milioane de dolari...
- Si curva asta nu vrea sa va serveasca?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 31 Mai 2012, 8:24 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bancuri
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Mai/2012
Mesaje: 7




Profesorul, la examen intreaba studentii:
- Intrebare de “nota zece”: cum ma numesc?
Toti tac.
- Intrebare de “nota opt”: la ce obiect aveti examen?
Toti tac.
- Intrebare de “nota cinci”: ce culoare are
manualul?
Din ultimele randuri se aude o voce:
- Vrea sa ne pice bulangiu!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 01 Iun 2012, 11:14 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Emma18
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 25/Mai/2012
Mesaje: 5




cam sec bancul cu Papa...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 11 Iun 2012, 11:31 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
ByaMe
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2012
Mesaje: 5




Ironia sortii ) oricum e tare bancul, cu toate ca Dinastia Angliei este una dintre favoritele mele.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 03 Iul 2012, 8:47 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
AncaS
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Iul/2012
Mesaje: 5




moama cate bancuri Very HappyD foarte amuzante, nu am apucat sa le citesc pe toate, dar cele pe care le-am citit mi-au inveselit ziua Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 13 Iul 2012, 8:51 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ionela
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Iul/2012
Mesaje: 5




am ras o gramada Razz
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 21 Iul 2012, 11:47 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Doua blonde : – Auzi fata, ai auzit de Porsche-ul ala care ajunge de la 0 la 100 de km in 4 sec? – Cum vine asta fata, adica daca e drumul drept si liber pot sa ajung de la Galati la Bucuresti in 8 secunde?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 23 Iul 2012, 10:23 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Daniela12
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Iul/2012
Mesaje: 3




Stau gol in patul amantei (apartamentul la parter), acoperit totalmente cu plapuma. Ea este in dus. Geamul deschis. La un moment dat intra un tip prin geam, se dezbraca si se baga alaturi in pat. Fara sa scoata o vorba imi ia mana si o pune pe penisul lui. Ca raspuns, iau mana lui si o pun pe penisul meu. Si-a uitat si hainele... A sarit gol prin geam!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 27 Iul 2012, 11:29 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Diana
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Iul/2012
Mesaje: 3




O blonda s-a angajat barmanita. Vine un client si spune:
-Va rog, un "Orgasm fascinant"!
Blonda intrigata:
-Ce va permiteti? Sunteti intr-un local decent!
-Domnisoara, pai uitati-va, in meniu este...
-Da, intr'adevar... Ok, sa mergem!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Iul 2012, 10:49 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Iulia02
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Iul/2012
Mesaje: 3




Tari bancurile!) Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Iul 2012, 12:07 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Julia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Iul/2012
Mesaje: 3




Bulã se rãtãceºte de grupul cu care cãlãtorea în jungla amazonianã. La un moment dat gãseºte o inscripþie pe un copac: “Atenþie homosexuali!”. Omul se uita în stânga, în dreapta nu vede nimic. κi continuã drumul ºi vede altã inscripþie pe un alt copac, însã undeva mai jos. Se uitã ºi citeºte: “Atenþie homosexuali!”. Se uitã din nou în jurul sãu, nimic. Mai merge ce mai merge ºi la un moment dat vede ceva la baza unui copac. Se apleacã, îndepãrteazã frunzele din jur ºi citeºte o alta inscripþie: “Prea târziu!” ))))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 02 Aug 2012, 9:01 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Simona02
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Aug/2012
Mesaje: 3




Laughing Laughing Foarte tari bancurile!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 03 Aug 2012, 3:04 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Carmen12
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 03/Aug/2012
Mesaje: 3




Politisti se duc intr-o excursie cu un autocar cu doua nivele. La nivelul de jos, ofiteri, la nivelul de sus, subofiteri.
La un moment dat se aud urlete teribile de la nivelul de sus, iar ofiterul responsabil se duce sa vada ce se intampla.
- De ce urlati in halul asta?
- Noi nu avem sofer !!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 06 Aug 2012, 11:27 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ilinca
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 06/Aug/2012
Mesaje: 3




Doi prieteni se intalnesc dimineata la cafea, dintre care unul cu un ochi
vanat.
- Ce-ai patit la ochi? il intreaba celalalt.
- M-a lovit nevasta.
- De ce?
- I-am zis "TU".
- Doamne iarta-ma, dar care este relatia la voi in familie ca te-a lovit
pentru asta?
- Pai aseara cand mancam mi-a zis: "Stii draga, noi n-am mai facut sex de
trei luni. Si eu i-am raspuns: Poate TU.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 06 Aug 2012, 3:14 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment, calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
O blonda: - Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran ...
A doua: - Esti proasta! El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment, intra un alt barbat in compartiment si-l saluta pe barbos.
Barbatul: - Ciao, Mircea! Ce faci, batrane? Nu te-am mai vazut de sute de ani ...
Prima blonda: - Na! Cine-i proasta?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 07 Aug 2012, 9:26 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Alina15D
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 07/Aug/2012
Mesaje: 3




Foarte tari bancurile ) Am ras de m-am prapadit Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 07 Aug 2012, 12:26 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Iulia03
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 07/Aug/2012
Mesaje: 3




Foarte tare!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 08 Aug 2012, 1:51 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Adelina1
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 08/Aug/2012
Mesaje: 3




tari rau )) nu am mai citit un banc bun de ceva vreme Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 18 Aug 2012, 7:15 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
ioanaa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Aug/2012
Mesaje: 6




La politie: – Deci, hotul v-a furat cerceii, bratara de aur si lantisorul de la gat? – Da, domnule politist. – Si de ce nu ati strigat dupa ajutor? – Riscam ca hotul sa-mi vada si dintii de aur


Ultima modificare efectuată de către ioanaa la Joi, 06 Sep 2012, 11:09 am, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 7 din 8  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara