Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Lun, 05 Iun 2006, 12:24 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
luxian, asta cred ca este unul dintre cele mai lungi posturi cu adevarat ale tale... la mai mare!!! Razz asa, pe scurt, cum se caracterizeaza sistemul tau de valori??? Evil



Pe scurt banii nu au valoare, dar sunt necesari pentru a putea supravietuii!!! O sa ma multumesc sa traiesc ca om de rand care are ce manca si cu ce se imbraca si o constiinta cat mai curata. Si inca o chestie pe care o apreciez super mult e felul in care te intelegi cu cei din jur, inclusiv iubitul(a).

Ar mai fi de scris multe, dar ai vrut ceva pe scurt.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 05 Iun 2006, 12:30 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




bine spus, luxian, dar nu crezi ca la un moment dat o sa vrei din ce in ce mai mult pentru tine si pentru ce i din jur si nu o sa mai iei in calcul ce simti acum?

adica eu spre exemplu nu vreau sa ma multumesc cu chestia aia... sa am cu ce ma imbraca... vreau o geantaaaaaaaaaaaa...... :ppppp pacat ca aia pe care o vreau eu costa 3000 de euro

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 05 Iun 2006, 5:37 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




...daca Luci chiar simte ce zicem,atunci n-ar avea motiv sa-si schimbe parerea...imi place cum gandesti...bv tie: Aplauze Aplauze Aplauze
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 11 Iun 2006, 9:40 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




fiecare cu ce-l doare...deci as zice ca sunt chit femeile vs. barbatii pt ca femeile sunt "tocatoare" de bani..bijuterii,farduri,margele..bla,bla..iar barbatii au numai calculator in cap...deci..egalitate Very Happy ..oricum ciudata chestia cu barbatul vs. femeia..nu ar trebui sa fie versus ci sa fie in aceeasi "echipa".

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 11 Iun 2006, 10:20 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ai si tu dreptate onutza, dar ce echipa sa faci cand unul trage intr o parte.. si altul in cealalta? Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 20 Dec 2006, 12:36 am Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




luxian a scris:
Pe scurt banii nu au valoare, dar sunt necesari pentru a putea supravietuii!!! O sa ma multumesc sa traiesc ca om de rand care are ce manca si cu ce se imbraca si o constiinta cat mai curata. Si inca o chestie pe care o apreciez super mult e felul in care te intelegi cu cei din jur, inclusiv iubitul(a).

Respekt
daca toti ar gandi ca tine 8-> Party dar din pacate sunt din ce in ce mai putini asa Confused
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 18 Iul 2008, 11:13 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
catherine
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Iul/2008
Mesaje: 2
Locație: vaslui




eu spun Rolling Eyes ca in spatele fiecarui barbat de succces Cool se afla o femeie uimita Laughing Wink
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 18 Mar 2010, 12:25 am Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
mariangicu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti




Un barbat fara bani nu este interesant, in prima faza nici nu te poti apropia de el. Daca nu are bani inseamna ca nu stie sa-i faca, atunci sigur nu stie nici cum sa mentina o relatie. Nu numai femeile cheltuie mult, sunt multi barbati care iubesc sa arunce cu banii. Cand ai bani, vin si sentimentele, cand ai doar sentimente, nu poti face bani pentru a trai.

_________________
Semnatura editata de Luxian:
Nu ai voie cu linkuri in semnatura pana nu ai mimin 10 posturi si 10 zile vechime.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 28 Iun 2012, 1:23 pm Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
anemona3
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Iun/2012
Mesaje: 5




bine gandit si afirmat:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 26 Iul 2012, 11:20 am Go top: Barbatul versus Femeia Răspunde cu citat (quote)
Maria13
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 26/Iul/2012
Mesaje: 3




n prea cred ca e asa dar fiecare e cu parerea lui...
Vezi profilul utilizatorului

Barbatul versus Femeia
 Pagina de start a forumului Club Z » Love Zone
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 2  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara