Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Parintii stiu?
MesajTrimis: Lun, 16 Iun 2008, 12:12 am Go top: Parintii stiu? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




So, parintii vostri stiu ca ati "intretinut relatii sexuale"? Daca da, cum au reactionat? Daca nu, cum credeti ca ar face-o? Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 16 Iun 2008, 12:31 am Go top: Parintii stiu? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Banuiesc ca intrebarea este adresata in special fetelor din moment ce la baieti nu se prea schimba decat mentalitatea odata cu primul contact sexual (si nici aia mult).

La mine banuiesc ca s-au prins de mult ca am inceput "antrenamentele" pentru a le darui nepoti (sper sa nu deranjez pe nimeni cu astfel de glume). Singurele lucruri legate de tema asta pe care mi le amintesc sa le fi auzit au fost niste sfaturi primite impreuna cu o carte de educatie sexuala, la varsta cand apareau semnele, si anume: 1. cu protectie si 2. daca am probleme pot discuta linistit cu ei - chiar si in cazul nepotilor mai timpurii.

Dar din cate am observat putini parinti discuta cu odrasele asa ceva, de aia ma bucur ca ai mei sunt putin mai dezghetati la minte.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Parintii stiu?
 Pagina de start a forumului Club Z » Love Zone
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara