Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Michael Bolton in Romania
MesajTrimis: Mie, 04 Iul 2007, 10:42 am Go top: Michael Bolton in Romania Răspunde cu citat (quote)
bobesman
Bronze Member
Bronze Member
Data înscrierii: 26/Apr/2007
Mesaje: 60
Locație: Satu Mare




Concertul lui Michael Bolton va avea loc la Brasov pe data de 7 iulie, pe Arena Sportiva "Ion Tiriac"
Michael Bolton a vandut peste 52 de milioane de albume in intreaga lume, a primit 20 de discuri de platina doar in Anglia, a castigat zeci de premii, dintre care 2 Grammy, iar cantecele sale au fost difuzate de peste 5 milioane de ori. Printre hit-urile sale se numara "How Am I Suppose to Live Without You", "Can I Touch You There", "When a Man Loves a Woman"
Ultimul sau album, “Bolton Swings Sinatra”, cuprinde o selectie a pieselor lui Frank Sinatra, cum ar fi: “New York, New York,” “Night and Day,” “My Funny Valentine,” “Fly Me to the Moon,” si “That’s Life”.

Michael Bolton - How Am I Supposed to Live Without You


_________________
www.cristi70.3xforum.ro
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Iul 2007, 5:55 pm Go top: Michael Bolton in Romania Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Asta da veste buna!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Michael Bolton in Romania
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara