Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Produse de ingrijire
MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 6:32 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




fetelor (si baietilor, dar voi nu prea sunteti activi) ce produse de ingrijire folositi? care sunt trendurile? cum va machiati??? de la ce firme ca imbracati??? hai sa facem un topic dedicat hainelor si cosmeticelor Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 6:33 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




asa, sa intreb aici! ati auzit de firma de cosmetice yves rocher?? am auzit ca sunt excelente si ff ieftine produsele!! unde gasesc un magazin.. preferabil in bucuresti sau targu jiu Very Happy

uitati-va si plangeti si voi


Bath & Body Works

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 9:42 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




io mi's reprezentant la avon :>
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:21 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




naty, mie nu imi mai prea plac produsele avon, in cel mai rau caz oriflame, dar nici alea, pentru ca nu sunt pe masura pretului

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:23 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




in mod normal, produsele kre le cumperi prin distribuitori ar trebuii s fie mult mai ieftine. muuuult mai ieftine. am descoperit kteva super klumea totusi :>
oricum nu o s mai fiu pt prea mult timp.....
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:25 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu zic ba, unele sunt bune, dar cu multe iti poti lua tzeapa..
de ce not for long?

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:27 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




pai k nu cred k o sa mai continui s fiu in tm. ar insemna sa skimb tot...si in plus, la inceput nici nu o sa stiu prea multa lume p akolo Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:30 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu te lasa, daca te duci la uman este o chestie sa stie toate ca esti distribuitor, si sunt convinsa ca o sa ai mai multe vanzari... dar sa fi de cand intrii la faculta! uite, am un coleg care primeste comenzi avon de la jumatate din faculta, vine cateodata cu cate doua plase de produse in fiecare mana, are vanzare de peste 5 milioane!!! ma gandeam ca te ai saturat, dar daca ti e teama ca nu te cunosc, nu e o bariera

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:12 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Naty,faptul ca vii in Tm la faculta,nu inseamna ca nu poti ramane in continuare reprezentanta Avon...pentru ca,in functie de cum vei sti sa te descurci,vei putea cunoaste destula lume,incat sa ai vanzare...poate ai chiar mai multe sanse... Wink

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:57 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




atunci...poate k o sa raman Very Happy sper...o sa trebuiasca sa fac transfer d aici acolo....deh...om vedea. s ajung eu la tm intai Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:59 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu zic sa ramai, ai mult mai multe sanse decat la liceu unde faci vanzare catorva colege din clasa si catorva (in cel mai bun caz) de la alte clase

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 14 Ian 2007, 12:03 am Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




doar din clasa . dar mai pun cu niste fete. tre s vad cum o s fie... numai d asta nu imi arde mie acum Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 14 Ian 2007, 1:45 am Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




te inteleg, acum te sperie bacul si admiterea Neutral

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 16 Ian 2007, 12:02 am Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




intrebare: v-ati cumparat vreodata produse de machiaj de la tiganii care le aduc la ''reducere''... eu mi am luat un rimel l'oreal de care am fost dezamagita total.. nici nu ii mai stiu numele exact, i l'am dat surorii mele... mi am luat o trusa lancome de care sunt Mr. Green super incantata si un ruj l'oreal care iarasi ma incanta de mor... vreau sa va spun ca nu sunt snoaba, adica am si ruby rose, si am stat eu si m-am gandit ca practic aceste firme folosesc aceleasi ingrediente, dar se adreseaza unor piete diferite... pana la urma toate ne dauneaza, fie ca sunt max factor (fac rimeluri bune astia) fie ca sunt oriflame/avon/faberlic, fie ca sunt stiu eu ce firme de care nu a prea auzit nimeni

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 17 Ian 2007, 12:11 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Monique
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 19/Mai/2006
Mesaje: 9
Locație: Bucuresti




Am vazut ca Rostopasca a intrebat acum cateva zile de produsele Yves Rocher. Se pot gasi in Magazinul Unirea,din cate am inteles. Sunt super ok, am incercat cateva de la niste prietene si chiar mi-au placut. In ceea ce priveste preturile, nu sunt foarte ridicate, insa sunt ceva mai mari decat cele ale produselor cosmetice din supermarketuri sau cele de la Avon.

_________________
Zambeste.....Maine poate fi mai rau!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 17 Ian 2007, 2:18 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ihaaaaa!!!! multumesc monique kiss o sa merg si eu prin unirea, dar sa strang ceva bani... sunt foarte laudate produsele astea... da, stiu ca sunt mai scumpe decat avon/oriflame/faberlic, dar nu se ridica la preturile dior, gucci, sephora...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 15 Feb 2016, 3:49 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
meltea
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Feb/2016
Mesaje: 1




In ultima vreme iau suplimente Impreskin, pentru ca zice ca ajuta la indepartarea ridurilor. Desi le iau de o saptamana nu observ vreo modificare...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 06 Apr 2016, 10:21 am Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




Si se observa ceva modificari sau le iei degeaba?Smile
Ceva creme ar fi bune pentru asa ceva. Alungarea stresului si mult sport sunt alte metode care pot sa ajute.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 11 Iul 2016, 12:01 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




Produsele naturale din extracte de plante sunt si ele la mare cautare in zilele noastre pentru ca nu provoaca efecte secundare.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 25 Ian 2017, 10:24 am Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
orrian
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Noi/2016
Mesaje: 2




meltea a scris:
In ultima vreme iau suplimente Impreskin, pentru ca zice ca ajuta la indepartarea ridurilor. Desi le iau de o saptamana nu observ vreo modificare...



Te-a ajutat produsul? Se vad modificari?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 07 Mai 2018, 12:25 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




Un produs interesant este si derminax care ajuta la eliminarea cosurilor.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Oct 2018, 12:33 pm Go top: Produse de ingrijire Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




Produsele pentru ingrijirea pielii sunt utile si daca sunt naturale si nu produc efecte secundare cu atat mai bine.
Vezi profilul utilizatorului

Produse de ingrijire
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara