Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Sensation Party
MesajTrimis: Lun, 22 Mai 2006, 1:00 pm Go top: Sensation Party Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Ca tot v-am auzit de Liberty Parade, in locul vostru as pune ceva bani de-o parte si mi-as lua un bilet la Sensation Party(se tine in Amsterdam), macar sa vad ceva frumos!
Ce e Sensation Party? Sensation Party este o megapetrecere dedicata muzicii trance, unde iubitorii acestui gen(favorizati sunt cei din Olanda) se intalnesc in fiecare an si se distreaza cum stiu ei mai bine! Acest festival are loc in fiecare an pe la inceputul lui iulie(anul asta se desfasoara intre 1-8 iulie) pe Amsterdam Arena, in Amsterdam, loc unde se strang in fiecare an aproximativ 80000 de persoane! aici pot fi intalniti cei mai mari dj ai lumii, iar ca sa va convingeti, va dau doar cateva nume: Paul van Dyk, Tiesto, Paul Oakenfold, Johan Gielen, ATB, Darude, Marco V, nume foarte cunoscute in industria muzicii. Iar biletul, sincer, nu costa prea mult,vreo 40 de euro! deci, daca veti avea vreodata ocazia sa ajungeti prin Amsterdam(si daca se intampla sa fie si in iulie), nu ratati ocazia aceasta!

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

Sensation Party
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara