Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
vama veche-album nou
MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 10:48 am Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




vama veche a lansat noul album "fericire in rate", dupa patru ani de "repaus". Eu nu l-am gasit inca pe net, dar daca il are cineva sa imi spuna si mie. si cine a vazut filmul "legaturi bolnavicioase" poate sa lase ceva comentarii. de-abia astept sa il vad, desi cei care mi-au zis despre el nu au fost foarte incantati... cum a fost prestatia lui tudor? e asa bun actor precum se zice? sau doar un tanar care isi incearca norocul in arta cinematografiei? am citit intr-o revista ca tudor isi doreste foarte mult un copil. fanelor...ce mai asteptam? Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 10:54 am Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Chiar fain, nici nu stiam ca au lansat album, stiam ca trebuie sa-l scoata. Daca fac rost te anunt Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Mai 2006, 6:05 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




VAMA VECHE - FERICIRE ÎN RATE

Traim în viteza. În prea mare viteza. Nu ne putem opri. Daca ne oprim, cei din urma noastra vin si ne strivesc. Suntem conectati. Prea conectati. Era comunicarii. Nu mai putem fi singuri. Nu ne mai putem ascunde. Suntem identificati. Suntem de gasit. Viata noastra a devenit o superproductie fara succes. Suntem fericiti... în rate...

Viata noastra... o sosea. Noi... o masina. Iubirea, fericirea si bucuriile simple... copaci pe marginea soselei... Si, pentru ca t raim în viteza (în prea mare viteza), nu avem timp sa reflectam, sa pretuim, sa simtim, sa "gustam" SIMPLITATEA... Ar trebui sa încetinim si sa ne oprim o clipa ca sa putem privi copacii...

NOUL ALBUM VAMA VECHE!
Îti aminteste ca trebuie sa traiesti, iar a trai nu înseamna tot timpul a alerga!
Îti aminteste ca cea mai importanta lupta este aceea pentru fericire. Fericire pe de-a-ntregul, nu în rate...

FERICIRE ÎN RATE, un disc despre noi toti si lumea zilelor noastre: despre VITEZA, TEHNOLOGIE AGRESIVA, SUPERFICIALITATE si totusi... despre IUBIRE, FERICIRE, PRIETENIE...

FERICIRE ÎN RATE , zece piese noi, într-un nou "sound” .

FERICIRE ÎN RATE : 8 SI 9 IUNIE, SALA PALATULUI, ORA 20.00!


Crying or Very sad c rau imi pare k nu pot ajunge si eu Crying or Very sad nu o sa fiu in buc atunci Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Mai 2006, 7:53 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




las' ade, te faci tu mare Wink (prietenii stiu Wink )


Ultima modificare efectuată de către Luxian la Lun, 18 Sep 2006, 3:39 pm, modificat de 1 dată în total

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Mai 2006, 11:04 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ade, de ce nu ramai aici pana pe 8? Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 1:09 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




pai plec pe 7 seara acasa si ma intorc abia pe 13 (cica sa mai duc din bagaje acasa si sa invat)

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 26 Mai 2006, 1:17 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




pacat... dar deh... asta este... mie mi e indiferent!!! :ppp

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 6:57 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




Ade a scris:

FERICIRE ÎN RATE : 8 SI 9 IUNIE, SALA PALATULUI, ORA 20.00!


Crying or Very sad c rau imi pare k nu pot ajunge si eu Crying or Very sad nu o sa fiu in buc atunci Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Las ca vine pe 17 iunie la Timisoara! Razz
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 7:31 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Willi a scris:
...Las ca vine pe 17 iunie la Timisoara! Razz



Super dancing dancing

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 8:51 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




in targu jiu de ce nu vine vama veche? Sad vreau si io in timisoara...la concert vama veche...propuneri, ceva? Razz (kidding`)
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 11:20 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




FERICIRE ÎN RATE , din 29 mai, în magazinele din toata tara!

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 11 Iun 2006, 10:22 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




n-am ascultat inca albmumu` ala nou Sad oricum banuiesc ca e tare..ca si celelalte

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 2:54 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




am vazut si eu filmul.. in mare parte, si a fost destul de interesant!! si cred ca tudor chirila are talent si la actorie, nu degeaba joaca la un teatru din bucuresti!! cred ca el este student (sau a fost) la actorie, si nu la conservator!! deci mai degraba este actor, nu cantaret!! Razz Razz poate ca isi incearca norocul in muzica, mai repede decat in actorie Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 8:43 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
am vazut si eu filmul.. in mare parte, si a fost destul de interesant!! si cred ca tudor chirila are talent si la actorie, nu degeaba joaca la un teatru din bucuresti!! cred ca el este student (sau a fost) la actorie, si nu la conservator!! deci mai degraba este actor, nu cantaret!! Razz Razz poate ca isi incearca norocul in muzica, mai repede decat in actorie Wink


Surprised Surprised Surprised
Draga Rostopasca, daca nu stiai Tudor s-a lansat in muzica Wink La sfarsitul liceului s-a hotarat sa mearga la facultatea de actorie. Daca el isi incearca norocul in muzica atunci cine mai e indreptatit sa faca muzica?

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 9:21 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




eu am ascultat si ultimul album si am vazut si filmul si alte filme in care joaca el si parerea mea e ca le face foarte bine pe amandoua...

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Iun 2006, 9:42 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Willi a scris:

Las ca vine pe 17 iunie la Timisoara! Razz

din pacate nici in Tm nu pot ajunge Sad si credeam k pot Confused
Razz Evil

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 25 Iun 2006, 6:10 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




draga willi, pentru mine isi incearca norocul in muzica... mie nu mi place formatia vama veche si nu am de unde sa stiu la ce varsta si a facut solistul chirila intrarea in muzica si nici ce optiuni a avut el pentru admiterea in facultate !!! nu vand nu stiu cate milioane de albume, asa ca in opinia mea, formularea mea este potrivita!! Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 25 Iun 2006, 6:43 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
nu vand nu stiu cate milioane de albume, asa ca in opinia mea, formularea mea este potrivita!! Wink


Daca muzica la tine se masoara in cate milioane de albume vandute atunci NO COMMENT!

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 25 Iun 2006, 9:50 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




perfect!!!!!! Smile

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

bye bye vama veche
MesajTrimis: Lun, 18 Sep 2006, 4:29 pm Go top: vama veche-album nou Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




no more comments despre vama veche Neutral nu k ar fi fst prea multe, dar oricum...daca tot nu mai exista....sa ii lasam sa isi traiasca viata... muzica lor va ramane sa ne mangaie auzul:) (...parerea mea...)
Vezi profilul utilizatorului

vama veche-album nou
 Pagina de start a forumului Club Z » Charts & Albums & Songs
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara